Witamy w naszym sklepie internetowym

L4744REV-25 Usuwalne etykiety uniwersalne A4 25 ark./op. 96 x 50,8 mm białe Avery ZweckformDostępność : W magazynie


33 zł

Usuwalne etykiety uniwersalne są produktem firmy Avery Zweckform, która udostępnia na swojej stronie www.avery-zweckform.pl, darmowe szablony i oprogramowanie. Etykiety...

Szczegółowy opis produktu i dane techniczne

 

Usuwalne etykiety uniwersalne są produktem firmy Avery Zweckform, która udostępnia na swojej stronie www.avery-zweckform.pl, darmowe szablony i oprogramowanie. Etykiety są wyprodukowane z wysokiej jakości papierów i mają wszechstronne zastosowanie, są idealne do wprowadzenia zmian w treści dokumentów, do oznaczenie segregatorów, pojemników czy towarów, a także do tworzenia cen lub kodów kreskowych.

Posiadają certyfikaty FSC, które potwierdzają, że papier do ich wytworzenia pochodzi z ekologicznie zarządzanych terenów leśnych. Dzięki zastosowaniu specjalnej formuły kleju etykiety są łatwe do usunięcia lub zmiany pozycji, a co ważne nie pozostawiają śladów kleju. Etykiety są dostępne w kolorze białym, są dostosowane do drukarek atramentowych, laserowych i kserokopiarek, a do tego zostały zatwierdzone i przetestowane przez TUV.