Witamy w naszym sklepie internetowym

L6023REV-25 Usuwalne etykiety uniwersalne A4 25 ark./op. 63,5 x 38,1 mm białe Avery ZweckformDostępność : W magazynie


33 zł

Etykiety uniwersalne do wszechstronnych zastosowań oferowane przez Avery Zweckform cieszą się dużą popularnością wśród odbiorców. Okazuje się przy tym, że...

Szczegółowy opis produktu i dane techniczne

Etykiety uniwersalne do wszechstronnych zastosowań oferowane przez Avery Zweckform cieszą się dużą popularnością wśród odbiorców. Okazuje się przy tym, że zainteresowanie nimi nie powinno budzić zdumienia z przynajmniej kilku powodów. Ich największym atutem jest oczywiście to, że mamy do czynienia z wysokiej jakości etykietami samoprzylepnymi, wypada jednak wspomnieć i o tym, że mówienie o ich wszechstronności nie jest dziełem przypadku.

Etykiety sprawdzają się nie tylko wtedy, gdy pojawia się konieczność oznaczenia dokumentów i produktów, ale również w sytuacji, w której konieczne jest zaadresowanie koperty albo przesyłki pocztowej.

Można je stosować zarówno w drukarkach laserowych, jak i atramentowych, dobrze radzą sobie jednak z nimi również kserokopiarki. W każdym przypadku można być przy tym spokojnym tak o bezpieczeństwo samej etykiety, jak i urządzenia, które ja wykorzystuje. Etykiety podlegają przy tym pełnej utylizacji.