Witamy w naszym sklepie internetowym

R5012 Etykiety uniwersalne do drukarek do etykiet 89 x 28 mm 260 etyk./rolce Avery ZweckformDostępność : W magazynie


33 zł

Producent: Avery Zweckform Produkt: Etykiety uniwersalne Opis: Uniwersalne etykiety, które mogą być wygodnie stosowane w wielu miejscach. Mogą pojawiać się na...

Szczegółowy opis produktu i dane techniczne

Producent: Avery Zweckform

Produkt: Etykiety uniwersalne

Opis: Uniwersalne etykiety, które mogą być wygodnie stosowane w wielu miejscach. Mogą pojawiać się na składankach komputerowych oraz w przypadku drukarek igłowych. Wykonywane z papieru w kolorze białym - mamy gwarancję, że to produkty doskonałej jakości.

Podawanie papieru płynne, dlatego niezależnie od systemu wszystko idzie bez zacięć i dlatego również druk wielkich nakładów nie będzie problemowy. - etykiety charakteryzują się tym, że są przyjazne dla środowiska.

Ich wybielanie następuje bez chloru i z klejem, który nie ma w sobie rozpuszczalnika - gwarantują one również dużą oszczędność czasu, ponieważ mamy przygotowane specjalne oprogramowanie, które gwarantuje nam możliwość wygodnego projektowania oraz drukowania etykiet - wybór zróżnicowany, świetnie sprawdzają się przy wysyłkach w administracji, handlu czy przemyśle - nadają się do zastosowania w drukarkach igłowych.