Witamy w naszym sklepie internetowym

PL2/18 Metkownica dwurzędowa Avery ZweckformDostępność : W magazynie


260 zł

Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem ogromnego supermarketu czy małego osiedlowego sklepiku niezawodna metkownica jest jednym z tych narzędzi, bez których twoja...

Szczegółowy opis produktu i dane techniczne

Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem ogromnego supermarketu czy małego osiedlowego sklepiku niezawodna metkownica jest jednym z tych narzędzi, bez których twoja firma nie mogłaby sprawnie działać. Jeśli właśnie zastanawiasz się nad wymianą starej metkownicy, na lepszy model już teraz zapoznaj się z asortymentem Avery Zweckform.

Ten godny zaufania producent dostarcza tysiącom polskich sklepów wysokiej klasy, dwurzędowe metkownice których w prosty sposób możesz ustawić rodzaj nadruku: cenę, datę, czy kod produktu. Największą zaletą metkownic od Avery Zweckform jest ich lekka, jednocześnie bardzo solidna konstrukcja.

Dzięki nim, metkowanie przebiegnie niebywale sprawnie - a więc nie będzie wiązało się z obowiązkiem, a czystą przyjemnością! . W ofercie Avery Zweckform znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, żeby efektywnie prowadzić swój biznes. Już teraz zapoznaj się z jedyną taką ofertą!