Witamy w naszym sklepie internetowym

ELA024 Etykiety uniwersalne Economy Europe100 by Avery Zweckform - prezentacja produktuDostępność : W magazynie


26 zł

Etykiety uniwersalne Economy Europe100 to samoprzylepne etykiety przeznaczone do wszechstronnych zastosowań. Z powodzeniem można stosować je nie tylko w drukarkach...

Szczegółowy opis produktu i dane techniczne

Etykiety uniwersalne Economy Europe100 to samoprzylepne etykiety przeznaczone do wszechstronnych zastosowań.

Z powodzeniem można stosować je nie tylko w drukarkach laserowych i atramentowych, ale również w kserokopiarkach, a ponieważ posiadają one oryginalną krawędź QCT, można mieć pewność, że podczas drukowania nie wydostanie się klej, którym etykiety te są pokryte. Dzięki temu możemy mieć pewność, że najbardziej delikatne części drukarki nie ulegną uszkodzeniu.

Na uwagę zasługuje również to, że etykiety są sprzedawane w aż trzydziestu rozmiarach. Wszystkie można kupić w opakowaniu, w którym znajduje się po sto arkuszy, choć cztery najpopularniejsze wymiary są też dostępne w mniejszych opakowaniach liczących sobie każdorazowo po trzydzieści arkuszy.

W sprzedaży dostępne są też pakowane po 25 arkuszy etykiety przeznaczone na płyty CD/DVD. Klienci mogą też skorzystać z darmowego oprogramowania wykorzystywanego do projektowania etykiet i ich wydruku.