Witamy w naszym sklepie internetowym

ELA023 Etykiety uniwersalne Economy Europe100 by Avery Zweckform A4 100 ark./op. 105 x 74 mm białe ADostępność : W magazynie


26 zł

Oferowane przez firmę Avery Zweckform etykiety uniwersalne Economy Europe 100 to rozwiązanie, którego znakiem rozpoznawczym wydają się być przede wszystkim wszechstronne...

Szczegółowy opis produktu i dane techniczne

Oferowane przez firmę Avery Zweckform etykiety uniwersalne Economy Europe 100 to rozwiązanie, którego znakiem rozpoznawczym wydają się być przede wszystkim wszechstronne zastosowania. Etykiety te można z powodzeniem stosować zarówno w odniesieniu do drukarek atramentowych, jak i laserowych, problemem nie jest jednak również używanie ich w kserokopiarkach.

Mówiąc o ich największych zaletach wypada wspomnieć przede wszystkim o krawędzi QCT. Wspomnienie o niej nie jest przypadkowe, pozwala ona bowiem na przeciwdziałanie zjawisku polegającemu na wydostaniu się kleju w procesie drukowania.

Etykiety są dostępne w trzydziestu rozmiarach sprzedawanych w opakowaniach liczących sobie po sto ich sztuk. Cztery najpopularniejsze wymiary można też dostać w arkuszach zawierających 30 sztuk. W sprzedaży dostępne są również etykiety przeznaczone płyty CD i DVD i te pakuje się po 25 arkuszy. Dostępne jest również darmowe oprogramowanie ułatwiające ich projektowanie i wydruk.